Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Рекламирање на форумот 1-81
Добредојдовте на Donev Forum. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Барај
Display results as :
Advanced Search
Влез
Top posters
15 Мислења - 41%
7 Мислења - 19%
7 Мислења - 19%
4 Мислења - 11%
3 Мислења - 8%
1 Пишување - 3%
БАНЕРИ
.БАНЕРИ.
Go
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


Go down
Admin
Admin
Admin
Admin
Број на мислења : 3
Зачленет : 2010-09-21
Возраст : 27
Местолокација : Македонија

Рекламирање на форумот Empty Рекламирање на форумот

on Нед 10 Окт 2010, 15:26
Онлајн рекламирање не е дозволено, освен ако Админот т.е ЈАС не одлучам поинаку! Се разбира, тоа му е дозволено да се стави својата веб-страница во вашиот профил, бидејќи не постои можност за тоа. НО Спам тип: Купи ме, ќе го продадам тоа, тоа ... НЕ ДОЗВОЛЕНИ! И секоја таква пошта ја БРИШАМ!

На кратко, ако некој сака да стави реклама дозволете ми да одговорам на ПП, и ние ќе го направи тоа право!

Ви благодарам на сите и ПОЗДРАВ!

______________________________________________________________________________
Рекламирање на форумот 9851
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот