Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Правила на форумот 1-81

Join the forum, it's quick and easy

Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Правила на форумот 1-81
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добредојдовте на Donev Forum. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Барај
Display results as :
Advanced Search
Влез
Latest topics
Opel сепак на продажба? Чет 16 Јун 2011, 02:37T-ENERGIE
Volkswagen Touareg: ABTЧет 20 Јан 2011, 05:13T-OPEL
Chevrolet го претстави SonicЧет 20 Јан 2011, 03:26T-OPEL
Calibra се враќа!Сре 19 Јан 2011, 21:44T-OPEL
Рекламирање на форумотНед 10 Окт 2010, 15:26Admin
Правила на форумотНед 10 Окт 2010, 15:13Admin
Top posters
15 Мислења - 41%
7 Мислења - 19%
7 Мислења - 19%
4 Мислења - 11%
3 Мислења - 8%
1 Пишување - 3%
БАНЕРИ
.БАНЕРИ.
Go
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


Go down
Admin
Admin
Admin
Admin
Број на мислења : 3
Зачленет : 2010-09-21
Возраст : 32
Местолокација : Македонија

Правила на форумот Empty Правила на форумот

Нед 10 Окт 2010, 15:13
Добредојдовте на DONEV FORUM


Пораки во овој форум може да напишат само регистрираните членови, се разбира ако ги исполнуваат претходните услови и со тоа да се здобие со состојба на останатите на форумот.
Значи, штом бидете сигурни дека ќе направи се што ви треба доколку сакате да останете на форумот. Ве молиме да се воведе себе на Форумот "Нови членови", иако не нужно да се напише накусо нешто за себе и ако е можно прикачите слика на сечилото (max 640x480), и остатокот од нас може да бидат испратени во гаража!

> Внимание <

Во прилог на воведната предупредување на кое што се согласи при регистрација, форум правила се многу важни затоа што секој нов корисник, кој не ги исполнува дадените услови нема да може да се остане на форум, па прочитајте ги правилата!

- Воведување на себе, меѓу новите земји-членки (иако не е задолжително, но учтиво) и погрижете се да внесете го вашето име и локација во просторот предвиден во твојот профил!

Ако имате било какви проблеми со извршувањето на активностите prethodih контакт преку ПП

Во гаража како што е насловот тема препорачува употреба на возилото модели, и кратко инфо. (Пример: Опел Вектра А GT, 1.8i)

- Во согласност со организацијата на форуми, забранети сите јавни дискусии на различни членови од овој форум.
- Според претходната власт, тоа е забрането да се коментира за изгледот на возилото во однос на навреди, и извршување на истиот бренд. Иако сите критики добредојдени, но само ако добронамерен.
- Забрането е да се видат, исто така, која било одлука на Администраторот или модераторот.
- Тоа е забрането да учествуваат во дискусии поврзани со политиката и националност.


Сè што ќе пишувам на форум да се пишува со чувство на одговорност, како и техничките предмети се обидуваат да се онолку точни колку што е можно и да се обидат да се избегне фрази "мислам". Ако сакате да одите на форумот сметаат дека вашите мислења ќе останат тука и ќе заминат на нашиот имот.

Сите правила важат за сите членови подеднакво, па членовите на форумот, и за раководството на форумот.

Вашиот DONEV FORUM Тим
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот