Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Chevrolet го претстави Sonic 1-81

Join the forum, it's quick and easy

Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Chevrolet го претстави Sonic 1-81
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добредојдовте на Donev Forum. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Барај
Display results as :
Advanced Search
Влез
Latest topics
Opel сепак на продажба? Чет 16 Јун 2011, 02:37T-ENERGIE
Volkswagen Touareg: ABTЧет 20 Јан 2011, 05:13T-OPEL
Chevrolet го претстави SonicЧет 20 Јан 2011, 03:26T-OPEL
Calibra се враќа!Сре 19 Јан 2011, 21:44T-OPEL
Рекламирање на форумотНед 10 Окт 2010, 15:26Admin
Правила на форумотНед 10 Окт 2010, 15:13Admin
Top posters
15 Мислења - 41%
7 Мислења - 19%
7 Мислења - 19%
4 Мислења - 11%
3 Мислења - 8%
1 Пишување - 3%
БАНЕРИ
.БАНЕРИ.
Go
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


Go down
T-OPEL
T-OPEL
Top Speed (60km/h)
Top Speed (60km/h)
Број на мислења : 7
Зачленет : 2011-01-11
Возраст : 34
Местолокација : Makedonija

Chevrolet го претстави Sonic Empty Chevrolet го претстави Sonic

Чет 20 Јан 2011, 03:26
Chevrolet го претстави Sonic


Chevrolet го претстави Sonic So1e

На автомобилскиот саем во Детроит, Chevrolet денес и официјално го претстави Sonic, автомобилот кој од 2012 година треба да биде замена за Aveo. Возилото ќе се нуди во две изведби - спортски хечбек и седан со
четири врати.
На првите официјални фотографии кои ги објави GM се наоѓа американскиот модел на Sonic, кој годинава ќе започне да се произведува од наредната година во фабриката на GM во Мичиген.

Chevrolet го претстави Sonic So2i
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот