Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Рекламирање на форумот 1-81

Join the forum, it's quick and easy

Добредојдовте на Donev форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Рекламирање на форумот 1-81
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Добредојдовте на Donev Forum. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
Барај
Display results as :
Advanced Search
Влез
Latest topics
Opel сепак на продажба? Чет 16 Јун 2011, 02:37T-ENERGIE
Volkswagen Touareg: ABTЧет 20 Јан 2011, 05:13T-OPEL
Chevrolet го претстави SonicЧет 20 Јан 2011, 03:26T-OPEL
Calibra се враќа!Сре 19 Јан 2011, 21:44T-OPEL
Рекламирање на форумотНед 10 Окт 2010, 15:26Admin
Правила на форумотНед 10 Окт 2010, 15:13Admin
Top posters
15 Мислења - 41%
7 Мислења - 19%
7 Мислења - 19%
4 Мислења - 11%
3 Мислења - 8%
1 Пишување - 3%
БАНЕРИ
.БАНЕРИ.
Go
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


Go down
Admin
Admin
Admin
Admin
Број на мислења : 3
Зачленет : 2010-09-21
Возраст : 32
Местолокација : Македонија

Рекламирање на форумот Empty Рекламирање на форумот

Нед 10 Окт 2010, 15:26
Онлајн рекламирање не е дозволено, освен ако Админот т.е ЈАС не одлучам поинаку! Се разбира, тоа му е дозволено да се стави својата веб-страница во вашиот профил, бидејќи не постои можност за тоа. НО Спам тип: Купи ме, ќе го продадам тоа, тоа ... НЕ ДОЗВОЛЕНИ! И секоја таква пошта ја БРИШАМ!

На кратко, ако некој сака да стави реклама дозволете ми да одговорам на ПП, и ние ќе го направи тоа право!

Ви благодарам на сите и ПОЗДРАВ!
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот